Kategori: Konaklama

Park ılıca Otel

Tesisimiz, Kastamonu/Pınarbaşı ilçesinin Ilıca beldesinde bulunmaktadır. Bölgemiz, Küre Dağları Milli Park sınırları içinde olmasının yanısıra dünyanın dördüncü büyük kanyonu ve mağarasının bulunması ile de ilçemize ayrı bir zenginlik katmaktadır.

Bölgemize gelen yerli yabancı turistlerin konaklama ve tur rehberliğini sağlamaktayız. Şuan hali hazırda 5 ‘i dubleks ve 9 ‘u tek katlı toplam 14 adet bungalow ev (toplam 56 yataklı) 1 adet restorant, 1 adet dinlenme salonu ve Mutfağı ile doğanın içinde siz değerli konuklarını beklemektedir.

Park ılıcanın bir tarafından ırmak, diğer tarafıdnan ılıca kaynak suyu akmaktadır. Tesisimizin yanında Roma döneminden kalma Ayazma mevcuttur.

Rezervasyon ve sorularınız için iletişim adresindeki telefon ve mail ‘lerden yararlanabilirsiniz.

iletişim Bilgileri:
PARK ILICA TURİZM TESİSİ

ILICA KÖYÜ, PINARBAŞI/KASTAMONU

TESİS TEL: 0(366) 771 23 57
PINARBAŞI TEL: 0(366) 771 23 57
İSTANBUL TEL: 0(212) 528 34 66
GSM TEL: 0(532) 264 18 01

e-mail:parkilica@parkilica.com

Web1:www.parkilica.com

Otel Pınaroba

Pınarbaşı otel Pınaroba

KASTAMONU PINARBAŞI ılçesınde PINAROBA TESİSLERİ adı altında faaliyet gösteren 22 oda 52 yatak kapasiteli otelimiz bulunmaktadır. otelimiz bünyesinde extrem sporlar ( treking, off road, kanyoning, foto safari, mağara gezileri vb.) yapılmaktadır. alan kılavuzlarımız bulunmaktadır.

iletişim için:
www.

Tel:0 0366 771 28 31 / 0552 227 02 02 / 0546 852 88 52
Adres :
Kastamonu – Pınarbaşı

Paşa konağı- Pınarbaşı


Sadece ağaçtan yapılmış olan eski bir yapı, Pınarbaşında yer alan Paşa konağı …
Kültürel ve tarihi özellikleri korumak ve canlandırma adına
pınarbaşı 2001 yılında turizm merkezi haline getirilmiştir.
Her açıdan memnun kalacağınız hem tatil hem de bir şeyler öğrenmek
adına ne varsa burada bulabileceğiniz zengin bir mekana sizleri de bekliyoruz.

Hizmet Türü : Oda + Kahvaltı
Tesise Ait Özellikler: 2 katlı olan bina, 8 odalı ve 30 kişi kapasiteli bir oteldir. Restorantı oldukça geniş ve şık olup Türk mutfağının lezzetli yemeklerini sizlere sunmaktadır. Otelin giriş katında yer alan iki salonda, konuklarımızı ve halkımızı bilinçlendirme adına eğitim verilmektedir. Sigara içilmeyen odalarımız bulunup, çocuklu ailelelerimiz için elverişli bir mekandır.
Tesisin Aktiviteleri: Yürüyüş, bisiklet gezintisi, hormo turları , trekking, dart, voleybol , futbol …
Odaların Özellikleri : Olabildiğince ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek nitelikte olan odalarımızda, Çalışma masası, emanet kasa, ütü, saç kurutma makinası, uyandırma servisi, lavabo, havalandırma sistemi bulunmaktadır.

İletişim Bilgileri :
Telefon : (+90) 0366 771 33 75
Faks : (+90) 0366 771 42 52
Web Adresi : http://www.pinarbasim.com
E-Mail Adresi : ekoturizm@pinarbasim.com
Açık Adres: Atatürk Mahallesi Paşakonağı, Pınarbaşı / Kastamonu

Sarımeşe Otel

Otelimiz Kastamonu’a ilçemiz kalacağınız hafta sonunda değişik doğa sporları eğitimleri alarak ve çeşitli aktiviteler yaparak, doğal ve tarihi yerleri gezerek sevdiklerinizle hoşça vakit geçirebileceğiniz imkanların yanında lüks bir ortamda her türlü konfordan faydalanarak, dinlendirici ve huzur verici bir hafta sonu tatili fırsatları sunmaktadır.

Odalarımız Modern bir mimariye sahip olup içerisinde Telefon, Uyandırma Servisi, 24 Saat Oda Servisi, 24 Saat sıcak su, her odada bağımsız uydu ve TV, Kablosuz İnternet Bağlantısı, Merkezi Isıtma, Duş ve Tuvalet, Saç Kurutma Makinesi mevcuttur. Oda sayımız ve tipleri 8 adet double+1 aile tipi, 5 Oda 3’lü olmak üzere toplam 13 olmak üzere ilaveler ile birlikte 40-45 yatak sayısına sahiptir. Otelimizde mevcut imkanlar dışında Çamaşırhane, 1 Açık, 1 kapalı Restaurant, Cafe, Bar, projeksiyonlu 100 kişilik Toplantı Salonu, Kütüphane, Yöresel ürünler satış standı ve kültür köşeside mevcuttur. Otelimize gelen misafilerimizin çeşitli doğa sporları, yürüyüş, av sporları etkinlikleri için bünyemize ulaşım ve rehberlik himetleri verilmektedir.

Konum olarak iyi bir yere sahip Otelimiz ilçe merkezini Küre dağları coğrafyası içerisinde bulunan Horma kanyonu, Ilıca şelalesi, Valla kanyonu, Ilgarini mağarası’na bağlayan turizm yolu güzergahıdır. Köy yaşamının halen devam ettiği ve etrafında doğallığını yitirmemiş panoramik manzaraya sahip tertemiz havasıyla alt kısmında geçen zarı çayının sesi eşliğin sabah kahvaltınızı doğal ve organik ürünlerle yapabileceğiniz hatta köy yaşantısına özlem duyan siz doğa severlerin bu ürünlerin nasıl toplandığından, saflığını yitirmeden sofranıza gelene kadar olan aşamayı bizzat kendilerinin yaşayabileceği şehre yakın ama şehrin gürültüsünden uzak sessiz sakin bir mekandır. Muhteşem bir manzara eşliğinde yöreye has el sanatlarının ve eski yaşamı yansıtsan aletlerin sergilendiği ancak tüm bu eski yaşam örneklerinin aksine çağımızın getirdiği internet vb. yeniliklere de sahip bahçemizde sevdiklerinizle birlikte hoşça vakit geçirebilirsiniz. Sizler için tarafımızdan temin edilen eğitimli ve bölgeyi iyi bilen rehberlerimiz eşliğinde sizlere sunduğumuz aktiviteleri güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

iletişim için:
www.sarimeseotel.com
Tel:0366 771 37 57
Adres : Cumhuryet Mahallesi Akasya caddesi Papatya sokak No.:2
Kastamonu – Pınarbaşı